VIDEO/ Skandali te varrezat e Tufinës, eshtrat e fëmijëve futen në kuti ëmbëlsirash

Varrezat e Tufinës fshehin një makth të vërtetë, pasi përveç zhvarrosjes, shitjes së tokave nga dy herë, ka dhe një varr masiv me eshtrat e foshnjave. Klodi denoncoi në emision “Piranjat” për gazetarin Eraldo Harlicaj se nuk gjente varrin e vëllait të tij. ‘Nuk gjej varrin e vëllait. Bëra kërkime të shumta, por asgjë. Nuk … Continue reading VIDEO/ Skandali te varrezat e Tufinës, eshtrat e fëmijëve futen në kuti ëmbëlsirash