“O marr Aranitin, o do vras veten”/ Babai i 14-vjeçares: E pranova nga e keqja, s’më ftuan në dasmë

Babai i 14 vjeçares e cila është martuar me një 35 vjeçarin Aranit Arapi në një intervistë televizive ka zbuluar se vajza e tij nuk pranonte të kthehej në shtëpi dhe se e kishte paralajmëruar se do të vetëflijohej nëse i ndodhte gjë burrit të saj 21 vite më të madh. I ati tregon se … Continue reading “O marr Aranitin, o do vras veten”/ Babai i 14-vjeçares: E pranova nga e keqja, s’më ftuan në dasmë