Udhëhoqi sulmin terrorist në Banjskë, arrestohet në Serbi Milan Radoiçiç

Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë ka bërë të ditur se ka arrestuar ditën e sotme Milan Radoiçiç, të cilit i është caktuar masa e ndalimit deri në 48 orë. “Më 3 tetor 2023, zyrtarët policorë të Drejtorisë së Policisë Kriminale kanë bastisur banesën dhe lokalet tjera të Milan Radoiçiçit, i cili është urdhëruar … Continue reading Udhëhoqi sulmin terrorist në Banjskë, arrestohet në Serbi Milan Radoiçiç