Kush janë dy efektivët e “Shqiponjave” që ranë sot në pranga, DETAJE si nisi hetimi

Dy efektivë të forcave “Shqiponja” u arrestuan pasi u kapën në flagrancë duke i marrë një drejtuesi mjeti 100 euro, me qëllim shmangien e ndëshkimit të tij me masë gjobe. Mësohet se procedimi për 2 efektivët ka nisur pak kohë më parë nga AMP pas një konflikti që Andi Çelmeta dhe Hashim Xhixha kanë pasur me … Continue reading Kush janë dy efektivët e “Shqiponjave” që ranë sot në pranga, DETAJE si nisi hetimi