SPAK sekuestron vilën e bashkëjetueses së ish-zv/kryeministrit Ahmetaj në Hamallaj

Pasuritë e ish-zv/kryeministrit Arben Ahmetaj pasi u vendosën në “sitë” nga Prokuroria e Posaçme, kanë nisur të konfiskohen njëra pas tjetrës. Paraditja e së premtes pa agjentët e BKH-së, efektivët e Policisë së Vlorës dhe zjarrfikësit, që të zbarkonin në kompleksin rezidencial “Green Coast” në Palasë për të hapur me fvorcë derën e vilës së … Continue reading SPAK sekuestron vilën e bashkëjetueses së ish-zv/kryeministrit Ahmetaj në Hamallaj