Dan Hutra lihet në qeli: Vrasjet i bëra me vetëdije, jam dënuar padrejtësisht

Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë “arrest me burg” për Dan Hutrën, i akuzuar për vrasjen e tri grave dhe plagosjen e tri të tjerave, më 1 Mars. Krime këto të kryera në tre zona të ndryshme në kryeqytet, në Astir – ku ai plagosi një grua, në Kodër Kamëz – ku vrau dy … Continue reading Dan Hutra lihet në qeli: Vrasjet i bëra me vetëdije, jam dënuar padrejtësisht