Goditi të ëmën me thikë, arrestohet i riu

Lexo edhe: Sherr në berberhane në Vlorë, 40-vjeçari plagos rëndë dy berberët dhe veten (EMRAT) Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagoset rëndë një vajzë/VIDEO Policia ka arrestuar të riun që goditi me thikë të ëmën në Patos. “Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për plagosjen me thikë të shtetases Donika Çobaj, u bë kapja e … Continue reading Goditi të ëmën me thikë, arrestohet i riu