VIDEO/ Sherr në shkollën “Çajupi”, nxënësit godasin me grushte njëri-tjetrin

Një sherr mes nxënësve është filmuar ditën e sotme, në shkollën “Andon Zako Çajupi”.

Ngjarja ka ndodhur këtë mesditë në qytetin e Durrësit.

Pamjet e sherrit janë publikuar nga JOQ ku shikohen momentet kur të rinjtë godasin me grushte njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  Hapet kufiri mes Shqipërisë dhe Kosovës, qytetarët kalojnë me procedurë të shpejtë

Arsyeja e sherrit nuk dihet ende, ndërkohë në rrugë kalojnë qytetarë normalisht pa ndërhyrë që të ndalin sherrin.