Dhunohet personi që filmoi dëshminë e blerjes së votave nga PS, 4 të arrestuar (Emrat)

Policia e Lezhës ka vënë në pranga pak pas mesnate katër persona në lidhje familje me njeri-tjetrin pasi akuzohet se kanë dhunuar, kërcënuar dhe i kanë dëmtuar makinën një 37-vjeçari. Ky i fundit filmoi dëshminë e një personi që rrëfente se si kishte shitur votën. Burime zyrtare nga Policia e Lezhës bënë me dije se … Continue reading Dhunohet personi që filmoi dëshminë e blerjes së votave nga PS, 4 të arrestuar (Emrat)