Kokainë, armë dhe …/ Shkatërrohet banda shqiptaro-greke! Emrat (Foto)

Një bandë shqiptaro-greke që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike, është shkatërruar nga policia greke. Gjatë operacionit grupit iu sekuestrua 10 kg marijuanë, 172 gram kokainë, 7 peshore, 2 pistoleta, 39.060 euro, 5 makina, 6 motorra dhe 36 celularë. Njoftim për publikimin e identitetit dhe fotove të 19 personave të akuzuar si anëtarë të një … Continue reading Kokainë, armë dhe …/ Shkatërrohet banda shqiptaro-greke! Emrat (Foto)