PD përgënjeshtron Ramën: Fotot nga kufiri greko-bullgar janë të 2016-ës

Sekretari i PD për Çështjet Ndërkombëtare, Arben Kashahu në një konferencë për mediat ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka shpërdoruar detyrën si kryeministër dhe ministër i jashtëm duke lejuar krizën humanitare 5- ditore me radhët e gjata në Kakavijë apo Kapshticë. Kashahu ndër të tjera në deklaratën e tij për mediat thekson se Rama … Continue reading PD përgënjeshtron Ramën: Fotot nga kufiri greko-bullgar janë të 2016-ës