VIDEO/ Rama përfundon takimin me Merkel: Një vizitë shumë e dobishme

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video tjetër nga takimi me Angela Merkel. Rama shfaqet krah Merkel duke biseduar e më tej hipën në makinë për t’u larguar. Bashkë me videon, kreu i qeverisë shkruan se ishte një vizitë shumë e dobishme dhe Merkel është një mbështetëse e vyer.

Berlin 27 janar 2020 – Përmbyllja e një vizite shumë të dobishme. Si gjithmonë Kancelarja Merkel një mbeshtetëse e vyer e Shqipërisë, e shqiptarëve dhe e përpjekjeve tona për të zhvilluar vendin, për të paqtuar rajonin dhe shtruar hap pas hapi, rrugën e integrimit në Bashkimin Europian”, shkruan Rama në FB.

Berlin 27 janar 2020 – Përmbyllja e një vizite shumë të dobishme. Si gjithmonë Kancelarja Merkel një mbeshtetëse e vyer e Shqipërisë, e shqiptarëve dhe e përpjekjeve tona për të zhvilluar vendin, për të paqtuar rajonin dhe shtruar hap pas hapi, rrugën e integrimit në Bashkimin Europian🇦🇱🤝🇩🇪

Gepostet von Edi Rama am Montag, 27. Januar 2020

LEXO EDHE  "Koronavirusi"/ Gazetari rrëzon propagandën e qeverisë: Në Rinas nuk ka asnjë masë, nuk kontrollohen as për temperaturë