Salsano Rrapi i nënshtrohet një operacioni kirurgjikal, ja gjendja e tij

Aktori dhe moderatori i “Portokalli”, Salsano Rrapi, këtë fillim viti i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni kirugjikal.

Agjenti 00Thumb tregoi për “ThumbON” në TV Ora se aktori i njohur vuante nga hernia inguinale, në gjuhën popullore “dhjamthi”. Operacioni ka dalë me sukses dhe Salsano gëzon shëndet të plotë.

LEXO EDHE  Zbulohet romanca e dashurisë/ Modelja shqiptare e lidhur prej vitesh me boksierin e njohur