E pabesueshme/ Gruaja bie nga kati i 9-të dhe ngrihet sërish në këmbë dhe fillon të ecë (VIDEO)

E pazakontë ajo çfarë ka ndodhur në një qyteti në Siberi, më saktësisht në Izluchinsk. Një grua ka rënë nga tarraca e ballkonit të katit të 9-të dhe pasi përplaset me borën në tokë, ngrihet në këmbë dhe vazhdon të ecë sikur të mos kishte ndodhur asgjë e keqe.

LEXO EDHE  Milaim Zeka: Në ‘83 i solla 75 karafila Enver Hoxhës nga Parisi, më vonë urova t’i bëheshin ferr

E gjithë skena është filmuar nga një person për karshi që mbeti i habitur me atë çfarë pa.

Videoja është publikuar edhe në një televizion lokal. Detaje tjera të këtij rasti të pazakontë nuk janë zbuluar.