Dalin pamjet/ Shikoni si bën saltro në ajër dhe më pas shpërthen në tokë helikopteri i Kobi Brajant (VIDEO)

Bota u trondit mbrëmjen e djeshme nga lajmi tragjik se ylli i NBA-së, Kobi Brajan dhe vajza e tij 13-vjeçare Xhanëm humbën jetën në një përplasje me helikopter në Kalabasas, California.

Mësohet se helikopteri mori flakë në momentin që ndodhi aksidenti, kështu që u bë e pamundur ardhja në ndihmë ndaj viktimave.

LEXO EDHE  Ndryshime në qeveri/ Zbardhet vendimi i Këshillit të Ministrave

Ndërkohë së fundmi në media janë publikuar edhe pamjet e rrëzimit të helikopterit. për më tepër ndiqni videon e mëposhtne: