Redjan Rraja në burg, Kejvina Kthella në krahët e një mashkulli tjetër

Kejvina Kthella është shkëputur përkohësisht nga ekrani dhe mesa duket i është kthyer modelingut.

Kejvina ka pozuar përballë aparatit të fotografit të njohur, Fadil Berishës, përkrah një tjetër modeli. Ai është Adnan Djinoviç, i cili ka lindur në Francë por është me origjinë shqiptare.

Kujtojmë që pas arrestimit të Redjan Rrajës, modelja 24-vjeçare u pyet nga grupi hetimor për marrëdhënien e saj me të. Shkak për këtë shoqërim ishte bërë deklarata e Rajës para hetuesve, ku tha se nuk ka patur gisht në atentatin e 1 nëntorit, pasi në atë kohë kur ka ndodhur ngjarja ai ka qenë bashkë me të dashurën e tij.

LEXO EDHE  Pastro me fantazi/ Njihuni me mamanë që pastron shtëpitë nudo (Foto)

Grupi hetimor mori në pyetje Kthellën, ku iu sekuestrua telefoni, makina dhe iu bllokuan llogaritë bankare.

 

View this post on Instagram

 

@fadilberishaphotography 📸☺️ @jovanifashions 🤩

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on