I vënë në dyshim virgjërinë, shpërthen Einxhel Shkira: I duan të virgjëra dhe tradhtojnë

Moderatorja Einxhel Shkira njihet për tipin e saj ndryshe nga të tjerët dhe pa komplekse. Një ndjekës i ka hapur asaj temën e virgjërisë dhe ajo nuk ka mundur të rrijë pa e diskutuar më të gjithë ndjekësit e tjerë. Ajo ka vendosur të replikojë dhe madje ta ndajë komentin në profilin e saj.

“Edhe del çifti i kësaj thotë ‘jam e virgjër’”, – shkruan një ndjekës në profilin e moderatores.

LEXO EDHE  Mos llap shumë/ Plas keq mes Roza Latit dhe partneres së Stresit: Ke ngrene buke te shpia...

“Siç del dhe çifti jot thotë ‘s’jam i virgjër’”, – është përgjigjur prerë Einxhel.

Moderatorja nuk është mjaftuar me kaq. Ajo ka ndarë edhe një mendim tjetër lidhur me këto meshkuj që duan femrat e virgjëra: “I duan të virgjëra, por vazhdojnë të tradhtojnë gjithsesi, e çfarë kuptimi ka kjo” ?!