Gazetarja seksi një kërkesë ndaj Edi Ramës: Më merr tek ERTV se i ke pagat e larta

Enki Bracaj është një ndër gazetaret shqiptare që është dalluar për format e saj seksi. Ajo është spikerja e lajmeve që ka thyer tabu në ekranet shqiptare, duke prezantuar me xhaketë të hapur, ndërsa nxirrte në pah gjoksin zbuluar në “Zjarr Tv”.

Aktualisht ajo është pjesë e emisionit ‘Aldo Morning Show’, ku shfaqet si reportere e Tiranës.

Në një intervistë të dhënë për ‘Panorama Plus’, Enki ka treguar se do të dëshironte të punonte në televizionin e kryeministrit Edi Rama, ERTV, për shkak të pagesave të larta.

LEXO EDHE  Albin Kurti heq pjesërisht dhe me kushte taksën ndaj Serbisë

“Nëse do të takoja Skëndërbeun (referuar kryeministrit Rama), do ta pyesja nëse mund të më marrë në punë tek ERTV, se kam dëgjuar që paguhen mire”, tha Enki.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Enki Bracaj (@enki_bracaj) on

 

View this post on Instagram

 

Mayday…

A post shared by Enki Bracaj (@enki_bracaj) on