Tirana-Bylis, publikohen formacionet zyrtare

Tirana luan në orën 17:00 kundër Bylisit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Superligës.

Kjo sfidë, është shumë delikate për Tiranën, pasi në rast se synon vendet e para, duhet ta nisë duke mposhtur Bylisin në fushën e saj, ndërsa ballshiotët po bëjnë një kampionat shumë të mirë deri më tani dhe janë me meritë në vendin e dytë në renditje.

LEXO EDHE  Kategoria Superiore/ Laçi kalon pa probleme Flamurtarin, Vllaznia “poker” kundër Luftëtarit

Formacioni i Tiranës: Lika, Doka, Muça, Vangjeli, Ismajlgeci, Batha, Çelhaka, Torassa, Cobbinah, Cale, Ngoo.

Formacioni i Bylisit: Hidi, Janku, Goxha, Hadroj, Murataj, Mëllugja, Bajramaj, Hadroj, Ndreca, Peposhi, Guindo. Trajner: Veljko Dovedan