Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku shijojnë pushimet, ish-burri nxjerr armët (Foto)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë nisur pushimet e para së bashku si çift dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia, Itali. Rudina nuk ka hezituar të publikojë foto në Instagram, ku çifti shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit. Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një emoji që tregon se është shumë e dashuruar.

 

View this post on Instagram

 

🥰

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Ajo që tërhoqi vëmëndje është se menjëherë pas publikimit të fotove ku shihej çifti me pushime, ish-bashkëshorti i Rudinës ka reaguar me anë të një fotoje në Instastory.

LEXO EDHE  "Kam frikë nga gjithçka, vuaj shumë", Bebe Rexha flet hapur për problemet e saj mendore

Në foto shfaqen disa plumba, një pistoletë dhe një thikë. Nuk e dimë se çfarë ka dashur të thotë por kjo foto e tij lë sërish vend për thashetheme.