‘Do ta dhj*s’/ Avokati reagon ashpër ndaj Veliajt: Me të kërcënu një b* mamaje si ky … (Video)

Kryebashkiaku  Tiranës Erjon Veliaj, alias lali Eri, mesa duket nuk po i duron dot më pyetjet e gazetarëve dhe mediave, ndaj ka filluar t’i kërcënojë dhe tu hakërrehet hapur fare.

Video kur Veliaj kërcënon hapur gazetarin kur ky i fundit kërcënon hapur gazetarin kur e pyet për hallet e qytetarëve është bërë virale në rrjet, duke sjellë reagime të forta.

LEXO EDHE  “Jepini recetën”/ Flasin studentët që i prishën takimin Ramës: Nuk kemi asgjë për të humbur

I ashpër ka qenë dhe avokati i njohur Altin Goxhaj, i cili në reagimin e tij ka shfryrë inatin ndaj videos ku lali kërcënon gazetarin.

Ja çfarë shkruan Goxhaj:

Me të kërcënu një bq mamaje si ky laparak…