Drift me AMG para policisë në Kombinat, i riu: Shteti më njeh targën, janë copa mishi me dy sy…

Djali i pasur i Tiranës, Klajdi Spasi që bëri supër manovra me mjetin e tij para derës së Komisariatit nr.6 në Kombinat është arrestuar sot nga Policia. Pak pas publikimit të videos, Policia reagoi duke arrestuar 29-vjeçarin, i cili shprehej në komente poshtë videos se nuk pyeste për shtetin.

Në komente poshtë postimit të videos së tij, ndjekësit e faqes “RichKids” kanë ngacmuar pronarin e mjetit. Ai ka gjetur kohën që t’u kthejë përgjigje duke u shkruar se nuk pyeste për shtetin dhe as për gjoba pasi nuk kishte patent farë për të ngarë një makinë.

LEXO EDHE  Dosja e Plotë/ Si kryhej trafiku i lëndëve të rrezikshme nga Italia në Vlorë, masat në gjykatë

LEXO EDHE: 

Mediat zgjojnë policinë/ Arrestojnë të riun që xhironte gomat, por jo vrasësit