Do shkriheni së qeshuri! Jonida Vokshi zbulon arsyen si gjyshi saj ka jetuar 105 vjet (Video)

Jonida Vokshi është një nga moderatoret më simpatike të ekranit dhe po ashtu një nga aktoret më të talentuara në vend.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram dhe ka shkaktuar të qeshura. Ajo tregon me humor se gjyshi i saj ka jetuar 105 vite vetëm se ka “parë punët e tij”.

‘O Jonida, sa vjeç ka jetuar gjyshi jot?”

“105 vjeç shpirt, dhe ta mendosh që e kam pirë duhanin gjithë jetën, e ka pirë alkoolin gjithë jetën… Ka jetuar gjatë vetëm se i ka parë punët e veta” është shprehur Jonida.

 

View this post on Instagram

 

Recete per te jetuar sa me gjate😂😂😂 Gjate berjes gati ne @florescenter nga @makeupbyanadervishi ka dhe gallata😝😝

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

 

LEXO EDHE  Historia e sulmuesit të Kombëtares që gjeti të dashur në FB, nga një foto e mamasë (Foto)