52-vjeçarja superseksi sfidon vajzat e reja

Pamela Anderson u bë tejet e famshme pas rolit të Casey në Baywatch në vitet 1990. Së fundmi Anderson vërtetoi edhe një herë se ajo mbetet një simbol i femrës seksi dhe tërheqëse, edhe pse mban 52 vite mbi supe.

LEXO EDHE  Morena Taraku tregon ndryshimin e ri duke filmuar të pasmet bombastike (Video)

Biondja seksi ka pozuar për “Maxim Australia” dhe do të jetë në kopertinë për muajin Shkurt.

Nëna e dy fëmijëve, duket kaq bukur dhe provokuese në këtë foto dhe komentet që ka marrë kanë qenë të shumta dhe komplimentuese.