Lajmi i madh/ Meri Shehu: Kjo shenjë do të mbulohet nga paratë

Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit, si në çështjen e parave, edhe në çështjet e dashurisë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi-Do merrni nje lajm te mire apo nje propozim pune shume specifik qe do ju sjelli shume aventure fitime dhe strategji te suksesshme.

Demi-Nje risk i madh qe do merrni ne aspektin ekonomik do ju dal me sukses dhe do filloni nje periudhe te re ne jeten tuaj.

Binjaket-Duhet t’i thoni po nje njeriu te suksesshem qe ju kerkon bashkepunim megjithese e shikoni si rival dhe nuk mundeni ta shikoni dot me sy.

Gaforrja-Do keni nje udhetim pune i cili nga i shkurter do vazhdoj per gjate duke ju futur ne monopate te panjohura por qe mund te rezultoj si nje eksplorim i suksesshëm.

Luani-Nje dashuri e madhe dhe e dhendritshme do ju djell qetesi, sukses dhe pushtet. Ne punen tuaj mund te keni fitime sot.

Virgjeresha-Bota juaj do pasurohet dhe aty ku ju do donit te shkonit te shikonit boten do vij bota tek ju si nje premtim suksesi.

LEXO EDHE  Horoskopi 28 Shkurt 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

Peshorja-Mund te keni sukses te madh ne idete planet apo strategjite tuaja. Do keni nje orientim te sakte dhe madheshtor ne konkluzione e rezultate.

Akrepi-Qellimi i mbijeteses se suksesshme do kthehet ne pushtet te suksesshem. Kjo do jete nje dite kthese e madhe ne mundesite tuaja.

Shigjetari-Ajo qe dini te beni me mire vjen si oferte dhe dhurate nga yjet. Ndiqni yllin tuaj dhe asgje nuk mund t’ju pengoj.

Bricjapi-Nese nuk e pranoni mrekulline e nje suksesi atehere mund te tregoni perralla. Ne nje fare menyre do flisni per mrekullitë.

Ujor-Sot dita i ka te gjitha permasat e duhura per nje mendje intelgjente si ju. Kjo ju dhuron realizim qellimesh dhe boten qe dëshironit.

Peshqit-Nese do dini ta perdorni pushtetin qe do fitoni me drejtesi cdo gje do shkoj mire. Ne te kundert pushteti do behet pika juaj me e dobet.