Vetingu/ Shkarkohet nga detyra gjyqtarja e Gjykatës Speciale

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra  gjyqtaren Marsela Balili. Kjo e fundit është gjyqtare në Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Vendimi u dha këtë të premte, katër ditë pas seancës dëgjimore.

LEXO EDHE  Aksident në Laç, makina përplas këmbësoren

SEANCA DËGJIMORE

Problemet me pasurinë rrezikojnë për herë të dytë gjyqtaren Marsela Balili