Shokon bashkëshortja e futbollistit të njohur: Fëmijën e katërt ta bëjë me ndonjë tjetër

Futbollisti i njohur, Francesco Totti, ka shprehur disa javë më parë dëshirëne tij për të pasur edhe një fëmijë të katërt. Madje ai ka treguar se po përpiqet që të bindë bashkëshorten e tij Ilary Blasi.

Ajo nuk ishte dakord me këtë vendim dhe i kishte thënë futbollistit që nëse do edhe një fëmijë të katërt, ta bëjë me një grua tjetër.

LEXO EDHE  Video/ Sherr në familjen Kardashian! Kourtney e gjuan me shishe, Kim grushton të motrën

“Nëse dëshiron fëmijë të katërt, le ta bëjë me ndonjë tjetër”,- është shprehur modelja italiane në mënyrë të prerë.