Mediat britanike shkruajnë sërish për Fëmijët e Pasur të Instagramit, mes tyre një shqiptar

E ndërsa një pjesë e botës po përballet me temperatura të ulëta, reshje shiu dhe përmbytje duke shpresuar që dimri të largohet sa më shpejt, kjo gjë nuk ka ndikuar tek Fëmijët e Pasur të Instagramit.

Në faqen e tyre në Instagram mund të shihet se jeta mes luksit, pushimeve përrallore dhe makinave më të bukura sportive vijon në mënyrën më normale për ta.

LEXO EDHE  SHBA akuzon Rusinë për fushatë dezinformuese për koronavirusin

Të rinj të pasur nga e gjithë bota vijojnë të tregojnë mes fotosh jetën ndryshe dhe mes tyre ndodhet dhe një i ri nga Tirana që poston nga brenda makinës së tij Rolls Royce duke pirë shampanjë.

I riu nga Shqiperia