Klea dhe Elgiti prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e foshnjës

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Ata do të bëhen prindër për herë të parë. Burime për ‘News31’ kanë zbuluar gjininë e bebit, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

LEXO EDHE  Përflitej për një lidhje me Romeon, bjondja seksi përballet me Jonida Maliqin: Nuk e ke... (Video)

Sipas burimeve Klea dhe Elgiti do të bëhen prindër të një djali. Dyshja e kanë ruajtur gjithmonë shumë hermetike jetën e tyre private prandaj dhe këtë herë ende nuk reaguar në lidhje me këto lajme.