Merr flakë automjeti në ecje, kaos trafiku në tunelin e Elbasanit

Një mjet ka marrë flakë në tunelin Elbasan- Tiranë,ndërsa ka qenw nw ecje.

Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka të lënduar,vetëm dëme materiale, pasi drejtuesi i mjetit ka dalë në kohë jashtë.

LEXO EDHE  Grevistët e Poçemit, viktima të privatizimit të dështuar të ARMO

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja dhe policia. Si pasojë e marrjes flakë të mjetit është krijuar trafik i rënduar në autostradë, veçanërisht në tunel.