‘Janë mbi 100 të tillë’/ Objekte të çuditshme fluturojnë mbi qiellin e Durrësit (Foto)

Disa objekte të çuditshme janë parë mbrëmjen e sotme në qiell, në qytetin e Durrësit. Në foto shihet se këto objekte lëvizin në vijë të drejtë.

Qytetari, i cili ka dërguar pamjet shprehet se janë avionë, dhe numri i tyre është shumë i lartë. Ai rrëfen se të paktën deri më tani kanë kalur pothuajse mbi 100 të tillë.

Nuk dihet më saktë se çfarë janë, por këto objekte të çuditshme vazhdojnë të kalojnë.

LEXO EDHE  ‘Do të vd*së nga helikopteri’/ Ja çfarë ishte parashikuar në 2012 për Kobe Bryant (Foto)

“Avionët” lëvizin për në drejtim të Tiranës, nga Italia.

Qytetari shkruan:

Janë pafund qe lëvizin. Jane mbi 100 te tille, dhe vazhdojnë të lëvizin. Qpar u vendosen ne vije te drejte. Ne sistem nuk dalin fare. Edhe tani po kalojnë por me pak. Nuk dihet se çfarë janë.” /JOQ.