VIDEO/ Sherr në Tiranë, ‘modelja e njohur ishte…’

Gjatë orëve të pasdites së djeshme një video më pamje dhunë ka mbërritur pranë redaksisë së JOQ Albania. Në këtë video shikohen se disa të rinj, dhunojnë dikë që është brenda një makina luksoze.

Si shikohet dhe në video makina ka ndaluar dhe ata gjuajnë drejt personit që është ulur në sediljen e shoferit. Sipas asaj që thotë, personi që ka nisur video me këtë makina është parë modelja e njohur Trejsi Sejdini.

Po ashtu ai ka nisur edhe një foto, ku Trejsi Sejdini shfaqet duke pozuar para kësaj makine.

LEXO EDHE  I fiksuar pas seksit? Aktori i “O sa mirë” habitë gazetarin me përgjigjen epike

Por nuk dihet nëse ka qenë, ajo në makinë teksa të rinjtë qëllojnë.  Gjithashtu personi që ka nisur videon ka bërë me dije se videoja është filmuar në Tiranë.

Personi që ka nisur videon ka thënë për JOQ Albania: “Esht bo n maj si video. N tiron.’’

Kujtojmë këtu se Trejsi Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Shpesh herë ajo është kryefjala e mediave për shkak të sherreve dhe jetës lukzoze që reklamon në rrjetet sociale. /JOQ /