Era i zbulon këngëtares shqiptare pjesët intime më shumë se ç’duhet (Foto)

Këngëtarja e njohur në mbarë botën me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka pësuar një incident të vogël nga era e cila i ka zbuluar kënëgtares më shumë se ç’duhej.

Teksa ajo ishte në breg të detit dhe po realizonte një spot era i ngrinte shpesh fustanin.

LEXO EDHE  I fiksuar pas tyre, Kobe Bryant fikte motorrin e helikopterit ndërkohë që fluturonin

Në pozat ballore Rita Orës i dukeshin të brendshmet ngjyrë mishi ndërsa të pasmet e saj dalin zbuluar për shkak të minibikinit që mbante të veshur.