Tepelenë/ Digjet automjeti, ja çfarë e shkaktoi zjarrin (VIDEO)

Një automjet është djegur këtë mbrëmje në Tepelenë. Sipas informacioneve paraprake, burime për Boldnews.al bëjnë me dije se automjeti është në pronësi të Dejvi Dules.

Dyshohet se shkak i zjarrit në automjet është bërë një masë elektrike. Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur neutralizimin e flakëve./Boldnews.al/

LEXO EDHE  29 vite pas rrëzimit të bustit/ Pollo: Lufta kundër së keqes nuk ka mbaruar, sot kemi përballë rilindjen