Aleksa, seks-bomba latine që çmendet pas…

Quhet Aleksa Dejanos, është me origjinë kolumbiano-kubane dhe konsiderohet si një prej modeleve më seksi të Amerikës Latine.

Falë bukurisë dhe formave fantastike, ajo regjistron rreth 2 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Programi më i ri muzikor në Top Channel: Zbulohet juria e spektaklit

Aleksa njihet gjithashtu edhe për pasionin për futbollin, ku zemra e saj rreh fort për skuadrën katalanase të Barcelonës.