Makina përfshihet nga flakët, ja shkaku

Foto ilustruese

Një automjet është përfshirë nga flakët në Fier. Sipas informacioneve paraprake, makina tip “Fiat” ishte e parkuar përpara shkollës “Naim Frashëri”.

Dyshohet se automjeti u përfshi nga flakët nga një problem elektrik teksa ishte e ndezur.

LEXO EDHE  "Guximi e solidariteti njerëzor rrëzuan çdo pengesë"/ Basha: I uroj shërim të shpejtë doktor Dhimitrit!

Fatmirësisht nuk pati të lënduar. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e zjarrit në automjet.