Ishallah na fal Allahu: Hoxha shqiptar qan se pse nuk bie shi/ “ Është nga gjynahet tona”(Video)

Kosovë-  Gjatë një fjalimi live hoxha shqiptar qan për arsye se nuk po bie shi.  Pas thatësirave të fundit në Kosovë dhe rënies së nivelit të ujit në liqene, imami Fatmir Latifaj, tha se kjo gjendje është si rezultat i “gjunaheve” që janë bërë. Pra sipas tij e gjithë kjo vjen si një ndëshkim nga Zoti.

LEXO EDHE  Kapen duke bërë s*ks në sy të pushuesve, çifti merr ndëshkimin e rëndë (Foto +18)

“Lusim allahun , sepse vëllazër thatësia këtë vend e ka mbërhthyer, shumë fshatra dhe qytete tona kanë filluar me mbet pa ujë! Kjo është si rezultat i gjunaheve, dallaverëve dhe poshtërsive tona”, thotë hoxha Fatmit Latifaj.