‘Ja tu shiku p*** tënd’/ ‘Flakë’ Instagrami i këngëtares shqiptare, tërbohen ndjekësit (FOTO)

Këngëtarja Tayna ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram, duke provokuar kështu të gjithë fansat.

Pasi ka pozuar me duar lart dhe foton e shkrepur nga poshtë, Tayna nuk është ndalur me aq, por ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë bëhej.

LEXO EDHE  ‘E njollose dashurinë tonë’, Keisi s’po e kalon ndarjen nga Stresi