“Milioneri më ofroi 50 mijë euro për një natë, por unë…”

Lauren Goodger është një nga prezantueset më të njohura dhe me seksi në Britaninë e Madhe.

Bukuroshja me format tërheqëse ka deklaruar se i janë ofruar nga një milioner arab, 50 mijë euro vetëm për ta kaluar një natë me të.

Lauren u bë e famshme pas një video kontroverse me ish- të dashurin Jean McLean.

LEXO EDHE  Avokatja më s*ksi tregon ofertat e çmendura që merr nga meshkujt

Duke marrë shkas nga kjo video e nxehtë, prezantueses I janë ofruar oferta të shumta edhe nga milionerët arabë.

Prezantuesja ka thënë se nuk e ka pranuar ofertën e milionerit arab, por se nuk i dihet për të ardhmen.