‘Si hije pas kryeministrit’/ Kush është ‘bomba seksi’, truproja e Ramës që kamuflohet si militante

E kemi parë çdo herë që gjendet në krah të kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama

Jemi duke folur për Bodyguarden (shoqëruesen) Jola P.

Së fundmi vajza shqiptare sipas informacioneve që ka AlbanienShow, është duke pushuar në bregdetin turk, atje ajo ka realizuar një set fantastik të fotografive.

LEXO EDHE  Bën për spital vajzën 15 vjeçare/ Ja çfarë ndodhi mes saj dhe babait

Megjithatë ende nuk dihet se kush po e shoqëron miken e kryeministrit në pushime. Ajo deri me tani nuk ka dhënë as një sinjal që është në lidhje me dikë.

Më poshtë ne sjellim fotot super seksi të Jolës.