(FOTOT) Rashel provokon me format bombastike, tregon…

Nuk ka ndalur prej javësh tashmë. Rashel Kolaneci vazhdon të na lërë gojëhapur me postimet e saj super, super seksi.

Ajo, kësaj radhe ka postuar në “Instagram” një foto, e cila nuk do shumë fjalë e as nuk i lë shumë vend imagjinatës. Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bombastike, edhe njëherë ka goditur rrjetin me një pozë provokuese.

LEXO EDHE  Biznesmeni gay lyen buzët në shtëpitë e shkatërruara nga tërmeti (Foto)

Kësaj radhe ka zgjedhur të postojë një foto, duke e shijuar detin, ku bien në sy të pasmet e ekzagjeruara. Për këto lloj linjash, në fakt, njerëzit ndahen në dy grupe, disa i pëlqejnë dhe disa jo.