Ja si quhet celulari 7000 eurosh i Gjuzit që nuk përgjohet dot

Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin Opinion na ka prezantuar celularin e tij i cili kushton jo më pak se 7000 euro.

Por si quhet telefoni i tij?

Ai është i markës Vertu, një kompani që prodhon telefon luksoz dhe shumë të fortë.

LEXO EDHE  Patozi i përgjigjet PD-së, zbulon deputetin surprizë që mbështet Bindjen Demokratike

Gjuzi u shpreh se celulari nuk është i tij, por i partisë konservatore. Këto telefona gjithashtu janë të njohur pasi është shumë e vështirë që të përgjohen.