LISTA/ Ja kush janë kandidatët socialistë për këshilltarë në bashkinë e Fierit

Pas mbylljes së afatit përfundimtar të regjistrimit të kandidatëve për kryetarë dhe për këshilltarë bashkiakë që do të garojnë në zgjedhjet e 30 Qershorit, mbrëmjen e djeshme “CNA.al” ka publikuar disa nga emrat në garë për këshilltarë bashkiakë.

LEXO EDHE  Tërmeti i 26 nëntorit/ Kujtim Gjuzi jep shpjegimin e tij: Ishte artificial, u shkaktua nga...

Në fotot e mëposhtëme, shfaqet lista e kandidatëcve për këshilltarë nga PS, në bashkinë e Fierit.