FOTO/ Pornostarja kandidon për eurodeputete: Do fitoji sepse kam shumë…

Mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian, është edhe pornostarja Anna Ciriani.

Ajo do kandidojë për “Popolari per l’Italia”, në jug të Italisë, ku thotë se ka shumë fansa.

“Unë jam shumë liberale dhe mendoj se do fitoj, pasi kam shumë popullaritet.

LEXO EDHE  Shpërthim i fuqishëm në SHBA/ Një i vd*kur dhe disa të plagosur (Video)

Politika ka qenë ëndrra ime”, thotë ajo.