Ish-ministrja socialiste: Rama duhet të largohet, socialistët të formojnë …

Ish-deputetja dhe njëherazi ish-ministre e Jashtme në qeverinë “Nano”, Arta Dade shprehet te “5 pyetjet nga Babaramo” se kryeministri Edi Rama duhet të largohet për t’i hapur rrugën një tjetër qeverie të PS-së. Dade tha se është kundër zgjedhjeve të parakohshme, por shtoi se PS-ja është në gjendje të formojë një qeveri tjetër pa Edi … Continue reading Ish-ministrja socialiste: Rama duhet të largohet, socialistët të formojnë …