FOTO/ Memet më të pëlqyera në rrjet, ja si tallen me politikanët…

Shpesh herë në faqet e humorit në rrjet qarkullojnë meme që vënë në lojë politikanë të ndryshëm.

Ditët e fundit vëmendja është përqëndruar te ministrja Elisa Spiropali dhe Kryeministri Edi Rama, të cilët duket se kryesojnë edhe memet apo listën e politikanëve që tallen në rrjetet sociale.

Elisa arriti të tërheqë vëmendjen e publikut me gafat e saj lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kavajë, situatë që e thelloi edhe më tej kur publikoi një video me familjarët e vajzës 14-vjeçare, duke shkelur mbi çdo kod.

LEXO EDHE  Pse hesht Ambasada e SHBA për zyrtarët që fallsifikojnë emrin.../ Ironia e ish-ministrit të Ramës

Gjithsesi nga fotot e mëposhtme do të kuptoni edhe reagimin qytetar.