Video/ “Gjuhë horrash dhe bandash si me Ramën, me ne s’e përdor dot!”, Noka i përvishet Keq Lleshajt

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk ka pranuar para deputetëve të opozitës në Komisionin e Edukimit se është ushtruar dhunë në universitete gjatë protestës së studentëve. Lleshaj ka debatuar dhe ka replikuar me kryetaren e komisionit, Albana Vokshin. Por, i fortë ka ardhur reagimi i ish-ministrit të Brendshëm, Flamur Noka, ndaj atij lloj komunikimi. Lleshaj tha … Continue reading Video/ “Gjuhë horrash dhe bandash si me Ramën, me ne s’e përdor dot!”, Noka i përvishet Keq Lleshajt