‘Fëmija i Spanjës’/ Minatorët vetëm disa centimetra larg tij, ja lajmi i fundit

Sot është dita e 12 që e gjithë Spanja ka ngrirë për të marrë vesh lajmin për Julenin dy vjeçar që ra në një pus dhe akoma nuk dihet nëse është gjallë apo jo, edhe pse shpresa mbetet vetëm tek ndonjë mrekulli e zotit.

LEXO EDHE  Koronavirusi, Pekini shndërrohet në qytet fantazmë

Sot minatorët kanë bërë me dije se janë vetëm 65 centimetra larg vendit ku mendohet se është fëmija.

Ata kanë filluar gërmimet që mbrëmë të cilat kanë qenë 3.8 metra.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here