FOTO/ Avionët e NATO-s dhurojnë spektakël mbi Tiranë

Mesditën e sotme avionët e NATO-s  kanë dhuruar një spektakël mbi kryeqytet. Menjëher pas mbylljes së pritjes ceremoniale të komandantit të Forcave Ajërore të NATO,gjeneralit Wolters, në fluturimin demonstrativ u përfshin 5 avionët të: AWACS; 2 F – 16 dhe 2 Eurofighter, F – 2000 A.

LEXO EDHE  Grabitja e përgjakshme në Rinas/ ‘’Gafa e ministrit”, reagon gazetari i njohur: Naiviteti ose…

Kjo vizitë u bë në kuadër të rehabilitimit total të bazës ajrore të Kuçovës.

Loading...

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here