PD mbledh grupin parlamentar, diskutim mbi qëndrimin që do të mbahet në seancën e sotme plenare

Kreu i Partisë Demokratike, Lulëzim Basha ka vendosur të mbledhë në orën 16:00 të pasdites së sotme grupin parlementar dhe aleatët për të diskutuar mbi qëndrimin që do të mbahet në seancën e sotme plenare por edhe aksionin opozitar.

LEXO EDHE  Qytetarët ‘spiunojnë’ në polici, arrestohet i riu me kallashnikov në shtëpi
Loading...

Ndërkohë në orën 18:30 do të mblidhet Kryesia e re e dalë nga zgjedhjet e të shtunës në Këshillin Kombëtar, e cila do të përcaktojë axhendën e protestave të opozitës.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here